ORGAFLEX® Cable Bag S
Adam Hall Cable
In stock
Key specifications
- Closure type: Zipper
- Shoulder strap length: 80 - 130 mm
- Width: 310 mm
- Material: Nylon 1680D
- With shoulder strap: Yes
- Padding thickness: 12 mm
- Colour: Grey
- Accent colour: Sky blue
- Number of compartments: 1
Specifications
| With shoulder strap | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Material | Nylon 1680D |
| Padding thickness | 12 mm |
| Colour | Grey |
| Accent colour | Sky blue |
| Number of compartments | 1 |
| Shoulder strap length | 80 - 130 mm |
| Width | 310 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 200 mm |
| Weight | 382 g |