ORGAFLEX® Cable Bag S
Adam Hall Cable
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Bağlama növü: Fermuar
- Çiyin qayışı uzunluğu: 80 - 130 mm
- Genişlik: 310 mm
- Material: Nylon 1680D
- Çiyin qayışı ilə: Bəli
- Doldurma qalınlığı: 12 mm
- Rəng: Boz
- Vurğu rəngi: Göy mavi
- Bölmələrin sayı: 1
Texniki xüsusiyyətlər
| Çiyin qayışı ilə | Bəli |
| Bağlama növü | Fermuar |
| Material | Nylon 1680D |
| Doldurma qalınlığı | 12 mm |
| Rəng | Boz |
| Vurğu rəngi | Göy mavi |
| Bölmələrin sayı | 1 |
| Çiyin qayışı uzunluğu | 80 - 130 mm |
| Genişlik | 310 mm |
| Hündürlük | 80 mm |
| Dərinlik | 200 mm |
| Çəki | 382 g |