DAVE 15 G4X SAT PC
In stock
Key specifications
- Weight: 750 g
- Material: Nylon 1680D
- Suitable for: PA speaker
- Padding thickness: 8 mm
- Colour: Black
- Width: 280 mm
- Height: 480 mm
- Depth: 270 mm
Specifications
| Suitable for | PA speaker |
| Material | Nylon 1680D |
| Padding thickness | 8 mm |
| Colour | Black |
| Width | 280 mm |
| Height | 480 mm |
| Depth | 270 mm |
| Weight | 750 g |