DAVE 12 G4X SUB PC
In stock
Key specifications
- Weight: 1.35 kg
- Material: Nylon 1680D
- Suitable for: PA subwoofer
- Padding thickness: 8 mm
- Colour: Black
- Width: 460 mm
- Height: 510 mm
- Depth: 520 mm
Specifications
| Suitable for | PA subwoofer |
| Material | Nylon 1680D |
| Padding thickness | 8 mm |
| Colour | Black |
| Width | 460 mm |
| Height | 510 mm |
| Depth | 520 mm |
| Weight | 1.35 kg |