TWB 431 B
In stock
Key specifications
- Weight: 12.35 kg
- Material: Steel
- Maximum load: 25 kg
- Coating: Powder coated
- Colour: Black
- Number of joins: 3
- Upside: M20
- Width: 537 mm
- Height: 20 mm
Specifications
| Maximum load | 25 kg |
| Material | Steel |
| Coating | Powder coated |
| Colour | Black |
| Number of joins | 3 |
| Upside | M20 |
| Width | 537 mm |
| Height | 20 mm |
| Depth | 535 mm |
| Weight | 12.35 kg |