NS 411 W
In stock
Key specifications
- Product type: Stands and Tripods
- Type: Music stand
- Weight: 3,9 kg
- Stand material: Steel
- Music desk type: Perforated music desk
- Stand surface: Powder-coated
- Stand colour: White
- Support material: Steel
- Support surface: Powder-coated
Specifications
| Product type | Stands and Tripods |
| Type | Music stand |
| Music desk type | Perforated music desk |
| Stand material | Steel |
| Stand surface | Powder-coated |
| Stand colour | White |
| Support material | Steel |
| Support surface | Powder-coated |
| Support colour | White |
| Support width | 475 mm |
| Support height | 340 mm |
| Min. height | 660 mm |
| Max. height | 1200 mm |
| Weight | 3,9 kg |