| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Musiqi stendi |
| Musiqi masası növü | Perforasiya edilmiş musiqi masası |
| Stend materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı |
| Stend rəngi | Ağ |
| Dəstək materialı | Polad |
| Dəstək səthi | Toz boyalı |
| Rəngi dəstəkləyin | Ağ |
| Dəstək eni | 475 mm |
| Dəstək hündürlüyü | 340 mm |
| Min. hündürlük | 660 mm |
| Maks. hündürlük | 1200 mm |
| Çəki | 3,9 kg |