| Məhsul növü | Dinamik Konstruksiya Aksesuarları |
| Növ | Şkaf flanşı |
| Material | Döküm alüminium |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Uyğun boru diametri | 35 mm |
| Montaj dərinliyi / quraşdırma hündürlüyü | 75 mm |
| Əyilən | iki artımla |
| Vida sıxacıyla | yox |
| Maks. yük qabiliyyəti | 30 kg |
| Çəki | 0,371 kg |