| Məhsul növü | Power Təchizat |
| Kabel uzunluğu | 2 m |
| Tezlik | 50 - 60 Hz |
| Giriş gərginliyi | 100 - 240 VAC |
| Çıxış gərginliyi | 5 V DC +/-0.5 V, 800 mA +/-30 mA |
| Genişlik | 24 mm |
| Hündürlük | 78 mm |
| Dərinlik | 57 mm |
| Çəki | 0,096 kg |
| Aksesuarlar (daxildir) | USB to 1.35 x 3.5 mm DC cable |