| Məhsul növü | PA Tam Sistem Aksesuarları |
| Növ | PA |
| Tutum | 5200 mAh |
| Nominal Gərginlik | 28.8 V |
| Maksimum boşalma cərəyanı | 10 A |
| Normal boşalma cərəyanı | 2.5 A |
| Doldurma cərəyanı | 2.5 A |
| Batareya istehsalçısı | LG Chem |
| Batareya texnologiyası | Litium-ion |
| Maksimum yükdə batareyanın işləmə müddəti | 10 hours at 50% output, 6 hours at 100% output |
| Doldurma vaxtı | 2 hours up to 80%, 3 hours up to 100% |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 82 mm |
| Hündürlük | 600 mm |
| Dərinlik | 105 mm |
| Çəki | 1,1 kg |