| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Musiqi Stend İşıqları |
| LEDlərin sayı | 4 |
| LED-lərin rəngi | ağ |
| Qaz boynu uzunluğu | 220 mm |
| Keçidlər | Bəli |
| Səviyyələri dəyişdirin | 1 LED, 2 LED, off |
| Rəng temperaturu | 6000 - 6500 K |
| Qidalanma | Batareya |
| Əlavə power adapteri ilə təchizat power | Bəli |
| Uydurma | Yaylı sıxac |
| Çəki | 0,11 kg |
| Əlavə məlumat | Incl. 3 AAA batteries |