| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Musiqi stendi |
| LEDlərin sayı | 10 |
| LED-lərin rəngi | ağ |
| Qaz boynu uzunluğu | 240 mm |
| Uzunluq Abajur | 210 mm |
| Keçidlər | Bəli |
| Səviyyələri dəyişdirin | yüksək, aşağı, sönük |
| Rəng temperaturu | 6000 - 6500 K |
| İşıqlandırma | 1061 / 800 lx +/- 100 |
| Qidalanma | 3 AA batteries |
| Əlavə power adapteri ilə təchizat power | Bəli |
| Uydurma | Yaylı sıxac |
| Çəki | 0,45 kg |
| Əlavə məlumat | O cümlədən power paket, çanta və batareyalar |