| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Skamyalar və Oturacaqlar |
| Boru materialı | Polad |
| Oturacaq materialı | plastik |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Boru rəngi | Qara |
| Min. hündürlük | 360 mm |
| Maks. hündürlük | 520 mm |
| Oturacaq rəngi | Qara |
| Oturacaq eni | 530 mm |
| Oturacaq uzunluğu | 240 mm |
| Çəki | 4,4 kg |