| Məhsul növü | Skamyalar və Oturacaqlar |
| Növ | Gitara barstulu |
| Stend materialı | Döküm alüminium, Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı |
| Oturacaq diametri | 340 mm |
| Oturacaq materialı | parça, İmitasiya dəri, köpük |
| Hündürlük | 720 mm |
| Maks. yük qabiliyyəti | 120 kg |
| Oturacaq rəngi | Qara |
| Bədən uzunluğuna malik gitaralar üçün (maksimum) | 560 mm |
| Tənzimlənən ayaq dayağı | 180 - 300 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 940 mm |
| Çəki | 6,277 kg |