K4CJM2ABLK
Adam Hall Connectors
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Fiş növü: 6.3 mm Jack TS angled
- Uzunluq: 46.3 mm
- Diametri: 12.5 mm
- Şkaf materialı: Sink tökmə
- Kontaktı bağlayın: Qızıl örtüklü
- Bağlantı növü: Lehimləmə kontaktları
- Uyğun kabel diametri: 5 - 7.5 mm
- Dərinlik: 46.5 mm
- Çəki: 23 g
Texniki xüsusiyyətlər
| Fiş növü | 6.3 mm Jack TS angled |
| Kontaktı bağlayın | Qızıl örtüklü |
| Bağlantı növü | Lehimləmə kontaktları |
| Şkaf materialı | Sink tökmə |
| Uyğun kabel diametri | 5 - 7.5 mm |
| Uzunluq | 46.3 mm |
| Diametri | 12.5 mm |
| Dərinlik | 46.5 mm |
| Çəki | 23 g |