4 STAR C JM2 FL
Adam Hall Connectors
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Məhsul növü: Fişlər və Bağlayıcılar
- Növ: Jack Bağlayıcılar
- Çəki: 0,015 kg
- polyaklar: 2
- Cins: kişi
- Kabel diametri: 4 - 7 mm
- Əlaqələr: qızıl örtüklü
- Bağlantı növü: lehim kontaktları
- Rəng: qara və gümüş
Texniki xüsusiyyətlər
| Məhsul növü | Fişlər və Bağlayıcılar |
| Növ | Jack Bağlayıcılar |
| polyaklar | 2 |
| Cins | kişi |
| Kabel diametri | 4 - 7 mm |
| Əlaqələr | qızıl örtüklü |
| Bağlantı növü | lehim kontaktları |
| Rəng | qara və gümüş |
| Mənzil | tökmə sink |
| Uzunluq | 39.8 mm |
| Diametri | 34 x 22,8 mm |
| Çəki | 0,015 kg |