| Məhsul növü | Fişlər və Bağlayıcılar |
| Növ | Power Bağlayıcılar |
| polyaklar | 3 |
| Bağlayıcılar | Vidalı terminallar |
| Əlaqələr | CuZn39 |
| Cins | kişi |
| Maks. cari | 6 A |
| Nominal Gərginlik | 250 V |
| Nominal Empedans | 10 A |
| Şkaf materialı | plastik |
| Kabinet tikintisi | DIN EN 60320-1, DIN EN 60320-3 |
| Rəng | Qara |
| Hündürlük | 21 mm |
| Genişlik | 28.5 mm |
| Dərinlik | 85 mm |
| Ətraf mühitin temperaturu (işləmə) | -5 - 40 °C |
| Mühafizə sinfi IP | IP20 |
| Çəki | 0,025 kg |