| Məhsul növü | Fişlər və Bağlayıcılar |
| Növ | Power Bağlayıcılar |
| polyaklar | 3 |
| Cins | kişi |
| Kabel diametri | 8 - 11 mm |
| Əlaqələr | Bürünc |
| Cari daşıma qabiliyyəti | 16 A / 250 V AC |
| Mühafizə sinfi | IP65 / dust and splash water protected when plugged in |
| Bağlantı növü | Vidalı terminallar |
| Rəng | narıncı / qara |
| Mənzil | poliamid |
| Gərginliyin aradan qaldırılması | poliasetal |
| Uzunluq | 78 mm |
| Diametri | 35 mm |
| Çəki | 0,039 kg |