3 STAR C J F3
Adam Hall Connectors
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Məhsul növü: Fişlər və Bağlayıcılar
- Növ: 6.3 mm jack
- Çəki: 0,02 kg
- polyaklar: 3
- Cins: qadın
- Əlaqələr: nikel örtüklü
- Bağlantı növü: lehim kontaktları
- Mənzil: Metal
- Uzunluq: 80 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Məhsul növü | Fişlər və Bağlayıcılar |
| Növ | 6.3 mm jack |
| polyaklar | 3 |
| Cins | qadın |
| Əlaqələr | nikel örtüklü |
| Bağlantı növü | lehim kontaktları |
| Mənzil | Metal |
| Uzunluq | 80 mm |
| Diametri | 13 mm |
| Çəki | 0,02 kg |