| Kabel uzunluğu | 1.5 m |
| Bölünmüş uc uzunluğu | 40 cm |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 17 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | XLR 3-pole female |
| Model adı fiş 1 | Neutrik NC3FXX-BAG |
| Kontakt materialı fiş 1 | Gümüş örtüklü |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | XLR 3-pole male |
| Model adı fiş 2 | Neutrik NC3MXX-BAG |
| Kontakt materialı fiş 2 | Gümüş örtüklü |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,34 mm² |
| AWG | 22 |
| Tutum/m | 55 pF |
| Keçirici empedansı/km | 85 Ohm |
| Qoruyucu | Spiral mis qoruyucu |
| Fiş tipli bağlayıcı 1 | Mains plug device outdoor female & TRUE1® |
| Model adı birləşdiricisi 1 | Neutrik NAC3F-TRUE1 |
| Fiş tipli bağlayıcı 2 | Mains plug device outdoor male & TRUE1® |
| Model adı birləşdiricisi 2 | Neutrik NAC3M-TRUE1 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 430 g |