| Kabel uzunluğu | 5 m |
| Bölünmüş uc uzunluğu | 40 cm |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 15 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | XLR 3-pole female |
| Model adı fiş 1 | Adam Hall K3CXF3BLK |
| Kontakt materialı fiş 1 | Gümüş örtüklü |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | XLR 3-pole male |
| Model adı fiş 2 | Adam Hall K3CXM3BLK |
| Kontakt materialı fiş 2 | Gümüş örtüklü |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,22 mm² |
| AWG | 24 |
| Tutum/m | 125 pF |
| Qoruyucu | Spiral mis qoruyucu |
| Fiş tipli bağlayıcı 1 | IEC C13 plug female |
| Fiş tipli bağlayıcı 2 | Schuko fiş kişi bucaqlıdır |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 1.4 kg |