| Kabel uzunluğu | 3 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 7 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | 6.3 mm Jack TS |
| Model adı fiş 1 | Neutrik NP2X-B |
| Kontakt materialı fiş 1 | Qızıl örtüklü |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | 6.3 mm Jack TS |
| Model adı fiş 2 | Neutrik NP2X-B |
| Kontakt materialı fiş 2 | Qızıl örtüklü |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 1 x 0,50 mm² |
| Tutum/m | 78 pF |
| Keçirici empedansı/km | 39 Ohm |
| Qoruyucu | Örgülü mis qoruyucu |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 199 g |