| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 4 mm |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,14 mm² |
| AWG | 26 |
| Tutum/m | 250 pF |
| Keçirici empedansı/km | 125 Ohm |
| Qoruyucu | Spiral mis qoruyucu |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 42 g |