| Kabel uzunluğu | 100 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 6.8 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 1,5 mm² |
| AWG | 16 |
| Tutum/m | 150 pF |
| Keçirici empedansı/km | 13 Ohm |
| Ətraf mühitin temperaturu | -30 - 70 °C |
| Çəki | 52 g |