| Kabel uzunluğu | 20 m |
| Kabel gödəkçəsi | PVC (Polivinil xlorid) |
| Kabel diametri | 5.8 mm |
| Kabel rəngi | Qara |
| Bağlayıcı tipli fiş 1 | XLR 3-pole female |
| Model adı fiş 1 | Adam Hall 4 STAR C XF3 BLK |
| Bağlayıcı tip fiş 2 | XLR 3-pole male |
| Model adı fiş 2 | Adam Hall 4 STAR C XM3 BLK |
| Keçirici material | OFC (Oksigensiz mis) |
| Konduktorun kəsişməsi | 2 x 0,22 mm² |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 70 °C |
| Çəki | 898 g |