| Məhsul növü | Power Təchizat |
| Giriş gərginliyi | 100 - 250 V |
| Çıxışlar | 12 |
| Çıxış bağlayıcıları | 2.1 x 5.5 mm |
| Çıxış gərginliyi | 12 V, 18 V, 9 V |
| İzolyasiya edilmiş çıxışlar | Bəli |
| Polarite | Mərkəz mənfi |
| Şnur uzunluğu | 25 - 50 cm |
| Göstəricilər | günah, Power |
| Nəzarətlər | Çıxış gərginliyi seçicisi |
| Genişlik | 193 mm |
| Dərinlik | 70 mm |
| Hündürlük | 30 mm |
| Çəki | 0,4 kg |