| Məhsul növü | Power Təchizat |
| Giriş gərginliyi | 100 - 250 V |
| Çıxışlar | 4 |
| Çıxış bağlayıcıları | 2.1 x 5.5 mm |
| Çıxış gərginliyi | 9 V |
| Maks. çıxış cərəyanı | each output 250 mA A |
| İzolyasiya edilmiş çıxışlar | Bəli |
| Polarite | Mərkəz mənfi |
| Şnur uzunluğu | 25 - 50 cm |
| Göstəricilər | Power |
| Genişlik | 80 mm |
| Dərinlik | 90 mm |
| Hündürlük | 25 mm |
| Çəki | 0,12 kg |
| Aksesuarlar (daxildir) | 4 x DC cable |