| Məhsul növü | Digər Studiya və Səsyazma Avadanlıqları |
| Növ | Studiya monitoru |
| Aşağı/orta Woofer ölçüləri | 5 " |
| Vufer ölçüləri (mm) | 127 mm |
| Vufer maqniti | 80 mm Ferrit |
| Woofer markası | Sifarişlə hazırlanır |
| HF sürücü ölçüləri | 0.75 " |
| HF sürücüsünün ölçüsü (mm) | 19 mm |
| HF sürücü maqnit | 28 mm Neodym |
| HF sürücü markası | Sifarişlə hazırlanır |
| Gücləndirici | A/B sinfi |
| Dispersiya (Y x V) | 120 ° x 120 ° |
| Sistem Power (RMS) | 2 x 30 W |
| Frequency response | 70 - 20000 Hz (-3dB) |
| Tezlik diapazonu | 50 - 20000 Hz |
| Krossover tezliyi | 2500 Hz |
| Maks. SPL | 103 dB |
| Siqnal-küy nisbəti | 85 dB |
| Mühafizə dövrələri | Qısa qapanma, Həddindən artıq temperatur |
| Giriş empedansı | 10,000 Ohm(s) |
| Nəzarətlər | səs səviyyəsinə nəzarət, elektrik açarı (on/off) |
| Göstəricilər | narıncı (LED) |
| Xətt girişi birləşdiriciləri | 6.3 mm stereo jack (balanced), XLR (balanced) |
| Qidalanma | power təchizatının dəyişdirilməsi |
| İş gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| Şkaf materialı | ağcaqayın kontrplak, MDF |
| Mənzil Divarının Gücü | 15 mm |
| Şkaf səthi | laminatlı, ləkələnmiş |
| Şkaf rəngi | Qara |
| Kabinet tikintisi | Bas refleksi |
| Genişlik | 190 mm |
| Hündürlük | 268 mm |
| Dərinlik | 215 mm |
| Çəki | 3,95 kg |
| Aksesuarlar (daxildir) | Power şnur |