| Məhsul növü | Gitara gücləndiriciləri |
| Texnologiya | bərk vəziyyət |
| Girişlər | 2 |
| Giriş bağlayıcıları | 6.3 mm jack |
| Giriş empedansı | 1 M Ohm(s) |
| Çıxışların sayı | 4 |
| Çıxış bağlayıcıları | 2 x 6.3 mm TS,
3.5 mm jack,
XLR |
| Çıxış empedansı | TRS 10000 Ohm(s),
XLR 510 Ohm(s) |
| Kanallar | 1 |
| Göstəricilər | yandırmaq/söndürmək,
zirvə,
Siqnal |
| Nəzarətlər | bas,
sürmək,
yer lifti,
yüksəklər,
giriş paneli,
orta,
orta tezlik,
Rejim,
səssiz,
Öncədən/Post,
həcm |
| FX döngəsi | Bəli |
| Qidalanma | 9 V block,
9 V DC power supply |
| Şkaf materialı | Döküm alüminium |
| Genişlik | 100 mm |
| Dərinlik | 100 mm |
| Hündürlük | 55 mm |
| Çəki | 0,36 kg |