| Su itələyici | Bəli |
| Çiyin qayışı ilə | Bəli |
| Bağlama növü | Fermuar |
| Uyğundur | Fəaliyyət kameraları, Mikrofonlar, Tablet, Smartfon |
| Material | EVA köpük (etilen vinil asetat), Süni dəri |
| Doldurma qalınlığı | 8 mm |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 420 mm |
| Hündürlük | 100 mm |
| Dərinlik | 350 mm |
| Çəki | 1.05 kg |