| Məhsul növü | Rəssam Pedalı |
| Növ | Ev Səsyazma,
Canlı |
| Kanallar | 2 |
| Mikrofon kanalları | 1 |
| Mikrofon girişləri | XLR/6.3 mm jack |
| Frequency Response Mikrofon Kanalı | 50 - 20000 Hz |
| Gücləndirmə diapazonu Mikrofon kanalı XLR girişi | 42 dB |
| Mono Mikrofon Giriş Girişi THD-N | <0,03% |
| Empedans XLR girişi | 6000 Ohm(s) |
| Phantom power | +48V DC to XLR Input |
| Mikrofon kanalı Jak girişi Giriş növü | Elektron balanslaşdırılmışdır |
| Gücləndirmə diapazonu Mikrofon kanalı Jak girişi | 20 dB |
| THD jak girişi | <0.045% |
| Mikrofon Ekvalayzeri | +5/-8dB @ 8kHz |
| Mikrofon kanalına nəzarət | FX GÖNDƏR,
Qazanc,
ton |
| Mikrofon Kanalları Ekran Elementləri | kanal siqnalı |
| Alət girişləri | 1 |
| aralığı qazanır | 23 dB |
| THD | 0.03% |
| Ekvalayzer | +7/-8dB @ 10kHz |
| Kanal əlavələri | 1 |
| Nəzarətlər | FX GÖNDƏR,
Qazanc,
ton |
| Göstəricilər | 3-colour LED (SIG),
channel signal |
| Xətt çıxışları | 2 |
| Xətt çıxış bağlayıcıları | 6.3 mm TRS,
XLR |
| Çıxış səviyyəsi XLR | Max. +17dBu, balanced |
| Empedans XLR çıxışı | 150 Ohm(s) |
| Çıxış səviyyəsi Jack çıxışı | Max. +5dBV, unbalanced |
| Empedans jak çıxışı | 40 Ohm(s) |
| Rəqəmsal effektlər prosessoru | Bəli |
| Əvvəlcədən təyinlərin sayı | 16 |
| Əsas bölmə nəzarəti | DFX Əvvəlcədən təyinatları,
FX SESSİZ,
MIX OUT,
HAMISINI SESLEME,
Power |
| Ekran elementləri Əsas bölmə | Effekt-klip,
FX SESSİZ,
HAMISINI SESLEME,
qırmızı LED (FX CLIP) |
| İş gərginliyi | 9 V block,
External mains adapter 9 V DC / 250 mA (not included |
| Ətraf mühitin temperaturu (işdə) | 0 - 40° °C |
| Nisbi Rütubət | < 80% (non-condensing) |
| Genişlik | 160 mm |
| Hündürlük | 55 mm |
| Uzunluq | 163 mm |
| Çəki | 0,65 kg |