| Məhsul növü | Power Gücləndirici Aksesuarlar |
| Bağlayıcılar | 2 x Neutrik XLR Chassis Connector, 4 x Neutrik Speakon, 4 x Neutrik XLR Chassis Socket, RJ45 |
| Növ | 19" / 1 U |
| Uzunluq | 483 mm |
| Hündürlük | 44.5 mm |
| Dərinlik | 110 mm |
| Material | Polad |
| Materialın qalınlığı | 1.5 mm |
| Səth | Toz boyalı |
| Çəki | 1,5 kg |