| Məhsul növü | PA Tam Sistem Aksesuarları |
| Növ | Genişləndirmə dəsti |
| Min hündürlük | 1489 mm |
| Aksesuarlar (daxildir) | Speaker cable CURV 500 CABLE 4 (8 m) |
| Maksimum hündürlük | 1839 mm |
| Səth | Toz boyalı |
| Hündürlük | 57 mm |
| Material | Döküm alüminium |
| Bağlayıcılar | 1x Phoenix ,
1x Speakon compatible |
| Rəng | Qara |
| Genişlik | 122 mm |
| Çəki | 0,35 kg |
| Dərinlik | 57 mm |
| Xüsusiyyətlər | 2 x 16 mm flanges ,
2x M6 thread for optional wall mount |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Nəqliyyat uzunluğu | 580 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Təhlükəsizlik sancağı ilə sıxac |
| Hündürlüyün tənzimlənməsi üçün material | Polad |
| Aşağı bağlayıcı | M20 |
| Əlavə məlumat | Also suitable for the DAVE 8 series |