| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Çəki | 10,4 kg |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 1060 mm |
| Maksimum hündürlük | 1950 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1050 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Təhlükəsizlik sancağı ilə sıxac |
| Hündürlüyün tənzimlənməsi üçün material | Polad |
| Baza növü | Ayaq birgə |
| Əsas material | Döküm alüminium |
| Boru diametri | 35 mm |
| Maks. yük | 50 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 5 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Stendlərin sayına görə | 2 |
| Stend növü üçün | Dinamik ştativ |
| Rəng | Qara |
| Material | Nylon 600D |
| Doldurmanın qalınlığı | 15 mm |
| Mandal | İkiqat zip |
| Genişlik | 1070 mm |
| Hündürlük | 190 mm |
| Dərinlik | 290 mm |