| Məhsul növü | Mikrofon aksesuarları |
| Növ | Mikrofon klipi |
| Material | plastik |
| Yivli birləşdirici | 5/8 " |
| Mikrofon montajı (diametri) | 34 - 42 mm |
| Birgə | vidalanmış |
| Çəki | 0,062 kg |
| Digər xüsusiyyətlər | 3/8" Adapter for Microphone Stands |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |