| LED məlumatları | 78 W Tunable white LED |
| İşıq axını | 4,800 lm |
| Ön lens diametri | 150 mm |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 15° / Field: 24° |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 3,000 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 98 |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 6 |
| Tək iş rejimləri | Usta/qul,
Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 87 W |
| Şkaf materialı | Maqnezium |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | İstilik boruları,
Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 40 °C |
| Genişlik | 225 mm |
| Hündürlük | 255 mm |
| Dərinlik | 280 mm |
| Çəki | 45 kg |
| Məhsul ölçüləri | 225 x 255 x 280 mm |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 8-fach Barndoor, Gelrahmen, Netzkabel |