| Məhsul növü | Digər İşıqlandırma Aksesuarları |
| Növ | Power şnur |
| Rəng | Qara |
| Material | ABS plastik |
| İş gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| Power istehlak (maks.) | 180 W |
| Korpusun soyudulması | Convection |
| Ətraf mühitin temperaturu (işləmə) | 0 - 40 °C |
| Nisbi Rütubət | < 85 %, not condensing |
| Sertifikatlaşdırma | CE, ETL, FCC, RoHS |
| Çəki | 0,9 kg |