STRS 6 U
Adam Hall Stands
In stock
Key specifications
- Product type: 19" Rack Accessories
- Rack bar type: with M5 threaded holes
- Weight: 1,855 kg
- Material: Steel
- Surface: Powder coated
- Color: Black
- Height: 6 U
- Width: 530 mm
- Depth: 355 mm
Specifications
| Product type | 19" Rack Accessories |
| Material | Steel |
| Surface | Powder coated |
| Color | Black |
| Rack bar type | with M5 threaded holes |
| Height | 6 U |
| Width | 530 mm |
| Depth | 355 mm |
| Weight | 1,855 kg |