STRS 6 U
Adam Hall Stands
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Məhsul növü: 19" Rack Accessories
- Raf çubuğu növü: with M5 threaded holes
- Çəki: 1,855 kg
- Material: Polad
- Səth: Toz boyalı
- Rəng: Qara
- Hündürlük: 6 U
- Genişlik: 530 mm
- Dərinlik: 355 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Məhsul növü | 19" Rack Accessories |
| Material | Polad |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Raf çubuğu növü | with M5 threaded holes |
| Hündürlük | 6 U |
| Genişlik | 530 mm |
| Dərinlik | 355 mm |
| Çəki | 1,855 kg |