Microphone Shock Mount with Pop Killer
| Product type | Microphone Accessories |
| Type | Microphone Shock Mount |
| Color | Black |
| Fits microphone diameter | 43 mm |
| Threaded connector | 5/8 " |
| Other features | including 130 mm Pop Filter |
| Weight | 0,633 kg |
| Item no. | SDSM400 |
| Type | Accessories for Wired Microphones |