4 STAR T 422
Adam Hall Cable
In stock
Key specifications
- Conductor impedance/km: 85 Ohm
- Weight: 67 g
- Conductor material: OFC (Oxygen-free copper)
- Cable jacket: PVC (Polyvinyl chloride)
- Cable diameter: 5 mm
- Conductor cross-section: 4 x 0,22 mm²
- AWG: 24
- Capacity/m: 120 pF
- Ambient temperature: -20 - 70 °C
Specifications
| Cable jacket | PVC (Polyvinyl chloride) |
| Cable diameter | 5 mm |
| Conductor material | OFC (Oxygen-free copper) |
| Conductor cross-section | 4 x 0,22 mm² |
| AWG | 24 |
| Capacity/m | 120 pF |
| Conductor impedance/km | 85 Ohm |
| Ambient temperature | -20 - 70 °C |
| Weight | 67 g |