AQUA 480 Beam AQUA 480 Beam is a waterproof and IP66 rated fixture.
| Order Number | PR-2469 |
| Product Type | Moving-head beam fixture |
| Overview | AQUA 480 Beam AQUA 480 Beam is a waterproof and IP66 rated fixture. |
| Light Source | OSRAM 470W LAMP/USHIO 480W LAMP |
| Power | 650W@220V |
| Beam / Zoom | 2° |
| IP Rating | IP66 |
| Main Feature | OSRAM 470W LAMP/USHIO 480W LAMP, 650W@220V, beam/zoom 2°, IP66 |