AQUA 480 Beam AQUA 480 Beam suya davamlı və IP66 reytinqli fixture-dir.
| Sifariş nömrəsi | PR-2469 |
| Məhsul növü | Moving-head beam fixture |
| Ümumi baxış | AQUA 480 Beam AQUA 480 Beam suya davamlı və IP66 reytinqli fixture-dir. |
| İşıq mənbəyi | OSRAM 470W LAMP/USHIO 480W LAMP |
| Güc | 650W@220V |
| Şüa / Zoom | 2° |
| IP reytinqi | IP66 |
| Əsas xüsusiyyət | OSRAM 470W LAMP/USHIO 480W LAMP, 650W@220V, beam/zoom 2°, IP66 |