MS CAB CL 01
In stock
Key specifications
- Product type: Microphone Accessories
- Type: Microphone Holder
- Threaded connector: 3/8 "
- Weight: 0,6 kg
- Material: Aluminium
- Surface: Powder coated
- Color: Black
- Clamping width: 300 - 400 mm
- Extension length: 250 mm
Specifications
| Product type | Microphone Accessories |
| Type | Microphone Holder |
| Material | Aluminium |
| Surface | Powder coated |
| Color | Black |
| Clamping width | 300 - 400 mm |
| Extension length | 250 mm |
| Threaded connector | 3/8 " |
| Weight | 0,6 kg |