MA SPACE 38 M
In stock
Key specifications
- Weight: 90 g
- Material: Steel
- Adaptation from: 3/8" male
- Adaptation to: 3/8" female
- Coating: Powder coated
- Colour: Black
- Tube length: 940 mm
- Length: 110 mm
Specifications
| Adaptation from | 3/8" male |
| Adaptation to | 3/8" female |
| Material | Steel |
| Coating | Powder coated |
| Colour | Black |
| Tube length | 940 mm |
| Length | 110 mm |
| Weight | 90 g |