MS 0200
In stock
Key specifications
- Product type: Stands and Tripods
- Type: Microphone Accessories
- Weight: 0,358 kg
- Tube material: Steel
- Tubing colour: Black
- Tubing surface: Powder-coated
- Min. height: 370 mm
- Max. height: 600 mm
- Transport length: 370 mm
Specifications
| Product type | Stands and Tripods |
| Type | Microphone Accessories |
| Tube material | Steel |
| Tubing colour | Black |
| Tubing surface | Powder-coated |
| Min. height | 370 mm |
| Max. height | 600 mm |
| Transport length | 370 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Weight | 0,358 kg |