MS 0200
Məhsul anbarımızda var
Başlıca xüsusiyyətlər
- Məhsul növü: Stendlər və Tripodlar
- Növ: Mikrofon aksesuarları
- Çəki: 0,358 kg
- Boru materialı: Polad
- Boru rəngi: Qara
- Boru səthi: Toz boyalı
- Min. hündürlük: 370 mm
- Maks. hündürlük: 600 mm
- Nəqliyyat uzunluğu: 370 mm
Texniki xüsusiyyətlər
| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Mikrofon aksesuarları |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 370 mm |
| Maks. hündürlük | 600 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 370 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Bəli |
| Çəki | 0,358 kg |