MA VARIARM M 14
In stock
Key specifications
- Product type: Microphone Accessories
- Type: Vari-Arm
- Threaded connector: 1/4 "
- Dimensions (Lx H x W): 290 mm x 70 mm x 20 mm
- Weight: 0,29 kg
- Material: Steel
- Color: Black
- Interchangeable rings: 1 x 15 mm
- Black ring pack included: Yes
Specifications
| Product type | Microphone Accessories |
| Type | Vari-Arm |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Threaded connector | 1/4 " |
| Interchangeable rings | 1 x 15 mm |
| Black ring pack included | Yes |
| Dimensions (Lx H x W) | 290 mm x 70 mm x 20 mm |
| Weight | 0,29 kg |