LS FLOORX B
In stock
Key specifications
- Product type: Stands and Tripods
- Type: Lighting Stands
- Weight: 0,4 kg
- Material: Steel
- Color: Black
- Surface: Powder coated
- Footprint: 385 x 355 mm
- Height: 40 mm
- Max. load capacity: 14 kg
Specifications
| Product type | Stands and Tripods |
| Type | Lighting Stands |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Surface | Powder coated |
| Footprint | 385 x 355 mm |
| Height | 40 mm |
| Max. load capacity | 14 kg |
| Black ring pack included | Yes |
| Weight | 0,4 kg |