| RMS output power | 400 W RMS Class-D Digipro® G3 |
| Speaker Type | 2 Way Active Loudspeaker |
| Max SPL | 126 dB |
| HF | 1x 1”, 1.4 v.c. |
| LF | 2x 5”, 1" v.c |
| Item no. | VIO X205-100 |
| Type | 2 Way Active Loudspeaker |
| Max SPL | 126 dB |
| Power Supply | Auto-range SMPS |
| Hf | 1x 1”, 1.4 v.c. |
| Lf | 2x 5”, 1" v.c |
| Controller | DSP 28/56 bit |
| Ad/da Converter | 24 bit/48 kHz |














